Koordynator Budowy woj. podlaskie

O firmie Jestem Specjalistą ds. Rekrutacji w agencji Prouest, prowadzimy projekty rekrutacyjne ściśle związane z branżami technicznymi, jak elektryczna, sanitarna, hvac czy ogólnobudowlana. Zapraszam na naszą stronę www. proguest.pl
Sposób aplikowania: mail: anna.kalicka@proguest.pl
Publikujący ofertę

Opis

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, oferująca domy na sprzedaż na terenie miasta i gminy Łomża. Skupia ona swoją działalność na kompleksowej budowie domów jednorodzinnych i świadczeniu powiązanych z tym procesem usług budowlano-remontowych.
W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Koordynatora Budowy
Miejsce pracy: Łomża

Zakres obowiązków:
Pełna koordynacja budowy budynków mieszkalnych i usługowych:
- pełnienie obowiązków koordynatora budowy zgodnie z ustawą Prawo Budowlane
- ścisła współpraca z projektantami, inwestorami i podwykonawcami
- kontrola poprawności wykonywania robót
- nadzorowanie budżetu oraz rozliczanie prowadzonych prac
- realizacja założonego budżetu, terminowości i jakości prac
- koordynowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchomiania oraz odbioru inwestycji
- sporządzanie harmonogramów realizacji prac oraz dostaw materiałów

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
- posiadanie uprawnień w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w spec. konstrukcyjno-budowlanej
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- b. dobra znajomość prawa budowlanego i procedur administracyjnych w zakresie prowadzenia budowy oraz uzyskaniu decyzji o pozwoleniu na użytkowanie
- analiza dokumentacji wykonawczej pod względem zasadności zastosowanych rozwiązań
- znajomość przepisów BHP na budowie
- umiejętność pracy w zespole oraz kierowania nim
- znajomość pakietu MS Office oraz czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
- forma zatrudnienia do uzgodnienia
- wysokie wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia do podjęcia pracy: auto służbowe, laptop, telefon

Podsumowanie oferty

Dział ---
Branża ---
Stanowisko ---
Proponowane wynagrodzenie (brutto) ---

Lokalizacja

Polska