Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Firma budowlana

Umowa o pracę
O firmie IZODOM 2000 POLSKA - polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych, działający na 18 rynkach zbytu od 29 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą.
Sposób aplikowania: Adres email: pd@izodom.pl

IZODOM 2000 POLSKA - polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych, działający na 18 rynkach zbytu od 29 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą, aktualnie do działu inwestycji budowlanych poszukuje:

Firm/ekip budowlanych

OBOWIĄZKI

  • praca przy przygotowywaniu gruntu pod budowę
  • prace ogólnobudowlane
  • montaż prefabrykatów na budowie
  • wykopy i prace porządkowe
  • wykonywanie prac przy projektach budowlanych zgodnie z harmonogramem oraz wytycznymi Kierownika Budowy

Dodatkowo, po przyuczeniu:

  • montaż i demontaż szalunków systemowych,
  • montaż i demontaż deskowań indywidualnych,
  • wykonywanie konstrukcji drewnianych na budowie (barierki zabezpieczające, pomosty, etc.)

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przeszkolenie do wykonywania obowiązków
  • Pracę w innowacyjnej firmie wykorzystującej najnowsze technologie na rynku budownictwa energooszczędnego i pasywnego
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy specjalistycznej i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą

OCZEKIWANIA:

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w delegacji
  • solidność i fachowość
  • samodzielność w realizacji zadań
  • odpowiedzialność i dokładność
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia budowy.

Poszukujemy firm z Całej Polski, ponieważ otrzymujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 661209009 lub o wysłanie CV na adres mailowy pd@izodom.pl

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) .

Lokalizacja

Cała Polska, Polska