Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Zbrojarz / betoniarz

Umowa o pracę
O firmie Mosty Łódź S.A. to łódzka spółka o długoletniej tradycji, która w obecnej formie działa na rynku
od 1992 roku, nieprzerwanie ciesząc się dobrą opinią swoich klientów, kontrahentów
oraz pracowników. Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej. Działamy na terenie całej Polski realizując wiele inwestycji, a doświadczona i wykwalifikowana kadra to jeden z czołowych filarów naszej działalności.
Sposób aplikowania: Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@mosty-lodz.plProsimy o dopisanie w treści CV oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).”Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest firma Mosty Łódź S. A. z siedzibą w Łodzi, 94-112 przy ul. Bratysławskiej 52. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jej zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez Mosty Łódź S. A. inspektorem danych osobowych.
Publikujący ofertę

Opis

Zakres obowiązków:

  • prace zbrojarskie na terenie bazy w Łodzi przy produkcji belek,
  • przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu,
  • montaż zbrojenia.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • umiejętność pracy w grupie, organizowanie pracy podległym pracownikom,
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość przepisów BHP,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na prefabrykacji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 6000

Lokalizacja

Łódź, łódzkie, Polska