Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Elektromonter-trasy kablowe, montaż oświetlenia

PILNE
O firmie Firma świadcząca usługi z zakresu Generalnego Wykonawstwa instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia dla obiektów przemysłowych, biurowo-usługowych, mieszkaniowych, handlowych i użyteczności publicznej.
Sposób aplikowania: mb@pracownicybudowlani.pl 536548851

Firma świadcząca usługi z zakresu Generalnego Wykonawstwa instalacji elektrycznych średniego i niskiego napięcia dla obiektów przemysłowych, biurowo-usługowych, mieszkaniowych, handlowych i użyteczności publicznej zatrudni pracownika na stanowisko:

Elektromonter

Wynagrodzenie:  8000 tys. brutto/miesiąc

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zadania:

  • Montaż instalacji oświetleniowej i gniazdowej w oparciu o dokumentację wykonawczą,
  • Montaż tras kablowych,
  • Łączenie rozdzielnic elektrycznych i układanie wewnętrznych linii zasilających.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku przy pracy w obiektach biurowych/przemysłowych,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ELEKTROMONTER” – oddzwonię!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 8000

Lokalizacja

Warszawa, mazowieckie, Polska