Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Elektryk mieszkaniowy

B2B/ Działalność
O firmie Jesteśmy firmą budowlano- techniczną, zapewniamy dużą ilość zleceń dla naszych podwykonawców. Dzięki szerokiej sieci kontaktów oraz aktywnie prowadzonemu marketingowi, stale pozyskujemy nowe, atrakcyjne zlecenia na ternie Belgii.
Sposób aplikowania: Więcej informacji pod numerem: +48 692 212 160

Podejmiemy współpracę z elektrykami prowadzącymi własną działalność gospodarczą (A1). Wykonujesz instalacje elektryczne w obiektach przemysłowych lub w mieszkaniach? Zachęcamy do kontaktu!

Oferujemy możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz!

Posiadamy zlecenia na terenie Belgii - w okolicy Antwerpii, Gandawy, Brukseli, Ostendy, Kortrijk, Sint-Truiden i wiele innych.

Zakres zadań przy projektach mieszkaniowych:
  • Prace elektryczne wewnątrz nowych budynków mieszkalnych i parkingów
  • Bruzdowanie i odwierty
  • Przeciąganie kabli
  • Zamykanie przewodów w ścianach
  • Biały montaż
  • Podłączanie zasilania i szaf
  • Montaż koryt i drabin elektrycznych

Zakres prac przy projektach przemysłowych:
  • Prace elektryczne wewnatrz magazynów, hali i sklepów
  • Przeciąganie tras kablowych
  • Montaż drabin i koryt
  • Podłączanie aparatów hydraulicznych (wentylatory, sensory, instalacje ppoż itd.)
  • Podłączanie rozdzielni
  • Praca na wysokosci

Wymagania stanowiska:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość j. angielskiego (min. 1 osoba w zespole)
  • Własna działalność + ważne zaświadczenie A1
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód
  • Własne narzędzia i ubrania robocze
  • Samodzielność i motywacja do pracy
  • Certyfikat na zwyżki - będzie dodatkowy atutem
  • Certyfikat VCA - jest plusem

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa
  • Stała opieka polskiego koordynatora
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Czas pracy ok. 45 h/tydzień
  • Fakturowanie 14 dni/ 14 dni

Osoby zainteresowane ofertą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy biura pn-pt od 8:30 do 16:30.
Po godzinach pracy biura, prosimy o wysłanie SMS - oddzwonimy!

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 18000

Lokalizacja

Europa Zachodnia, Zagranica