Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Brukarz/Pracownik drogowy - BIałuń

Umowa o pracę
O firmie Firma budowlana z siedzibą w Białuniu, specjalizująca się w budowie autostrad, dróg, lotnisk oraz obiektów sportowych.
Sposób aplikowania: mb@pracownicybudowlani.pl 536548851

Firma budowlana z siedzibą w Białuniu, specjalizująca się w budowie autostrad, dróg, lotnisk oraz obiektów sportowych zatrudni na stanowisko:

Pracownik drogowy/brukarz

Miejsce pracy: Goleniów i okolice.

Zadania:

  • Budowa dróg,
  • Układanie nawierzchni z materiałów betonowych i kamiennych (kostka, płyty), chodniki oraz obrzeża.

Wymagania:

  • Doświadczenie ww. zawodzie,
  • Chęć do pracy przy pracach drogowo-brukarskich,
  • Prawo jazdy kat. B oraz dodatkowe uprawnienia na sprzęt (mile widziane).

Gwarantujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku- wolne weekendy,
  • Dojazd do miejsca pracy służbowym samochodem,
  • Sprzęt, maszyny, drony.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BRUKARZ” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BERKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

-1704.html

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 5500

Lokalizacja

Goleniów, zachodniopomorskie, Polska