Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

TYNKARZ MASZYNOWY-PODWYKONAWCA, KATOWICE

Umowa o pracę
O firmie Global Pomeranian jest generalnym i głównym wykonawcą inwestycji w Polsce. Zajmujemy się kompleksową obsługą zleceń – do każdego podchodząc indywidualnie i projektując fit out, skrojony pod potrzeby klientów. Budujemy, aranżujemy i prowadzimy prace budowlane w każdym możliwym zakresie. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do wykonania, dzięki starannie dobranej kadrze pracowników, inżynierów i specjalistów w swoich dziedzinach. Współpracujemy na zasadzie partnerstwa, bo uważamy, że to jedyna droga do zbudowania solidnych podstaw wieloletnich relacji biznesowych.
Profesjonalnie, fachowo i na czas. Spółka Global Pomeranian jako generalny i główny wykonawca realizuje projekty dla inwestorów w całym kraju.
Nasze specjalizacje to:
Generalne wykonawstwo
Projekty specjalistyczne
Prace żelbetowe
Oznakowania poziome
Sucha zabudowa
Wylewki i tynki
Malowanie wielkopowierzchniowe
Sposób aplikowania: Prosimy wysłać CV na adres: praca@globaltotal.pl lub zadzwonić pod numer: 664 998 463

Opis

Global Pomeranian Sp. z o.o. zatrudni:

TYNKARZY MASZYNOWYCH – PODWYKONAWCÓW w Katowicach

Opis stanowiska:

- realizacja tynków maszynowych gipsowych lekkich zgodnie z dokumentacją oraz przepisami prawa budowlanego,

- praca na powierzonym materiale z silosów,

- kontrolowanie realizacji prac i przestrzeganie harmonogramów,

- kontrola prac tynkarzy.

Zakres prac:

-  2800m2

Wymagania:

- geometria, kąty, piony zgodnie z wytycznymi

Oferujemy:

-  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt:

Tel: 664 998 463

Mail: praca@globaltotal.pl

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 16000

Lokalizacja

Katowice, śląskie, Polska