Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Pracownik fizyczny- budowa kanalizacji

Umowa o pracę
O firmie Należymy do Ewl Group
Sposób aplikowania: cv na adres rekrutacje.zagraniczne@ew.com.pl
Publikujący ofertę

Opis

Pracownik fizyczny – Budowa i odnawianie kanalizacji

Miejsce pracy – DSiegen - 100 km od Frankfurtu nad Menem

Dla naszego niemieckiego klienta, przedstawiciela branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik fizyczny – Budowa i odnawianie kanalizacji

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Pracę od 10.2023
  • Darmowy transport do pracy,
  • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy,
  • Zakwaterowanie płatne 250 euro w pełni wyposażone,
  • Stawkę godzinową 16€ brutto/h,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-17:00,
  • Ubranie robocze i narzędzia do pracy,
  • Możliwość pracy w soboty – w przypadku większego zapotrzebowania,
  • Prace przy budowie kanalizacji
  • Wynagrodzenie wypłacane do 15-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc,
  • Świadczenia obowiązujące w Niemczech.

ZADANIA:

  • Rozbijanie betonu elektrycznym młotem udarowym,
  • Odnawianie kanalizacji

WYMAGANIA:

  • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy z udarowym młotem elektrycznym,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymagane
  • Prawo jazdy kat. B - wymagane
  • Punktualność,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracach z młotem udarowym przy wyburzeniach,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sprawność fizyczna,
  • Chęć nawiązania stałej współpracy.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 16

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica