Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Cieśla szalunkowy

Umowa o pracę
O firmie Na potrzeby naszego Klienta, firmy współpracującej z największymi zleceniodawcami na terenie Holandii , poszukujemy osoby na Stanowisko Cieśli Szalunkowego
Sposób aplikowania: CV

Opis

CIEŚLA SZALUNKOWY

Lokalizacja: Holandia

Na potrzeby naszego Klienta, firmy współpracującej z największymi zleceniodawcami na terenie Holandii , poszukujemy osoby na Stanowisko Cieśli Szalunkowego

 Ta rola zapewni Ci możliwość prowadzenia kluczowych działań, które pozwolą Ci rozwinąć karierę.

Główne zadania:

  • Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach infrastruktury (mosty, estakady, wiadukty, tunele)
  • Montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka lub podobnych,
  • Betonowanie
  • Praca w oparciu o rysunek techniczny
  • Ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Wymagania:

Poszukujemy profesjonalistów z wymaganymi umiejętnościami, aby osiągnąć nasze cele:

  • Znajomość języka Angielskiego lub Niemieckiego wymóg konieczny
  • Umiejętność budowania szalunków tradycyjnych
  • Znajomość szalunków systemowych Peri, Doka,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Własny samochód (jedno auto na brygadę) - oferujemy zwrot kosztów
  • Certyfikat VCA ( mile widziany )

Oferujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie wg. holenderskiego prawa pracy
  • Stawki od 15.03EUR do 15.84EUR brutto + atrakcyjne dodatki
  • Minimum 40h tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny
  • Tygodniowe wynagrodzenie (zawsze o czasie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
  • Polskojęzyczna obsługa administracyjna
  • Zakwaterowanie (pokoje 1 osobowe)

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 15,03

Lokalizacja

Pozostałe regiony, Zagranica