Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Kierujący ruchem na placu budowy

Doświadczenie niewymagane
O firmie Jesteśmy częścią agencji pracy EWL S.A.
Sposób aplikowania: rekrutacje.zagranicze@ewl.com.pl

Opis

Obserwator na placu budowy - Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Obserwator na placu budowy (Spotter)

Lokalizacja: Middenmeer, Holandia

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do soboty - ok 50-55h tygodniowo
  • przeciętny grafik: Pn-Czw - 7:00-17:00, Pt - 7:00-15:00, So - 7:00-14:00
  • zapewnione zakwaterowanie (płatne max. 400 e/miesiąc)
  • zapewniona odzież robocza (buty, kask, okulary, kamizelka)
  • polska umowa o pracę – delegacja do Holandii
  • start projektu – wrzesień 2023
  • 13 euro brutto (+ dodatki urlopowe/wakacyjne w wysokości 8,33% i 10,92% - dodatki naliczane co miesiąc i wypłacane)
  • możliwość szkolenia dla osób bez certyfikatu VCA

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w ruchu MEWP (podest roboczy przejezdny) na danym obszarze i zapewnienie unikania kolizji i wypadków,
  • koordynacja ruchu 4 MEWP,
  • obserwacja podczas poruszania się MEWP w dowolnym kierunku,
  • utrzymanie uporządkowanych stref zamkniętych na swoim terenie
  • Spotter służy jako dodatkowa para oczu dla kierowców, operatorów sprzętu i poszczególnych pracowników na budowie
  • poza upewnieniem się, że cofająca ciężarówka nie wjedzie na nic ani w nikogo, obserwatorzy zwracają uwagę na działające dźwigi i inny sprzęt

Wymagania:

  • mile widziany certyfikat VCA
  • brak wymogu znajomości języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna i umiejętność obserwacji (praca jest lekka fizycznie, natomiast wymaga stania, chodzenia i obserwacji)
  • prawo jazdy kat. B
  • własne auto

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 13.00

Lokalizacja

Pozostałe regiony, Zagranica