Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- POMOCNIK PRZY WYLEWKACH

Umowa o pracę
O firmie Jesteśmy częścią Agencji Pracy EWL S.A.
Sposób aplikowania: cv

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY- POMOCNIK PRZY WYLEWANIU NAWIERZCHNI

Pomocnik budowlany przy wylewkach, z możliwością nauki zawodu

Miejsce pracy- Niemcy, Górna Austria, Salzburg i sąsiednia Bawaria

Oferta:

  • Praca poniedziałek-piątek 07.00-16.00,
  • Praca stała w oparciu o austriacką umowę, bezpośredni pracodawca,
  • Stawka do 2300 euro netto za 160h,
  • Zakwaterowanie jest bezpłatne, 30 km od pracy (zaplecze sanitarne i kontenery 1 osobowe - kandydat ma obowiązek sprzątać i dbać o czystość, zapewnione są środki czystości),
  • Stałe zatrudnienie w wymiarze 39 godzin tygodniowo, można pracować w godzinach nadliczbowych.

 Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie A2/A1,
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w innych pracach ogólnobudowlanych,
  • Prawo jazdy B będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach, czystość i porządek w pracy, koleżeńskie zachowanie,

Zadania:

  • Prace ogólnobudowlane,
  • Zajmujemy się głównie produkcją wylewek, całą wiedzę przekażą majstrowie,
  • W przypadku znajomości języka niemieckiego możliwe jest przeprowadzenie dodatkowego szkolenia,

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 2300

Lokalizacja

Pozostałe regiony, Zagranica