Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

PRACOWNIK ROBÓT ZIEMNYCH

Umowa o pracę
O firmie Na potrzeby naszego Klienta, firmy budowlanej, zajmującej się realizacją projektów, związanych z budową i wykonaniem stacji benzynowych i instalacji zbiornikowych oraz związanymi z tym usługami konserwacyjnymi i serwisowymi, poszukujemy osoby na Stanowisko – Pracownik robót ziemnych
Sposób aplikowania: email rekrutacje.zagraniczne@ewl.com.pl lub poprzez portal
Publikujący ofertę

Opis

LOKALICAZJA – PRACA ROTACYJNA, BUDOWY NA TERENIE NIEMIEC

PRACA BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY NA WARUNKACH NIEMIECKIEJ UMOWY O PRACĘ

Na potrzeby naszego Klienta, firmy budowlanej, zajmującej się realizacją projektów, związanych z budową i wykonaniem stacji benzynowych i instalacji zbiornikowych oraz związanymi z tym usługami konserwacyjnymi i serwisowymi, poszukujemy osoby na Stanowisko – Pracownik robót ziemnych

OFERUJEMY:

  • NIEMIECKĄ UMOWĘ O PRACĘ
  • ZAKWATEROWANIE ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCĘ
  • DZIENNĄ DIETĘ NETTO 14 – 28 EURO W ZALEŻNOŚCI OD ODLEGŁOŚCI DO MIEJSCA PRACY
  • STAWKĘ GODZINOWĄ 17 EURO BRUTTO
  • Elastyczny model pracy, np. dwa tygodnie pracy, 2 dni wolnego lub trzy tygodnie pracy, 1 tydzień wolnego

WYMAGAMY:

  • POSTAWOWEJ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO (A1/A2)
  • DOŚWIADCZENIA OGÓLNOBUDOWLANEGO

ZADANIA:

  • UKŁADANIE RUR
  • ZASYPYWANIE ROWÓW
  • USTAWIANIE STUDZIENIEK I KRAWĘŻNIKÓW
  • UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
  • Obsługa urządzeń - przecinarka do posadzek, zagęszczarka, mieszadło do betonu

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków rozwijających się (Azja, Ameryka Południowa). Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich.  Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy. Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 17.00

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica