Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Tynkarz - Uffenheim, Niemcy

Umowa o pracę
O firmie Jesteśmy częścią agencji pracy EWL S.A. -lidera na rynku rekrutacji
Sposób aplikowania: proszę przesłać cv z dopiskiem - tynkarz
Publikujący ofertę

Opis

Tynkarz

Miejsce pracy – Uffenheim, Niemcy

Dla naszego niemieckiego klienta, przedstawiciela branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Tynkarz.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • Chęć długotrwałej współpracy ze strony pracodawcy
  • Zakwaterowanie płatne 250 euro przy zakładzie pracy
  • Stawkę godzinową 15€ brutto/h
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-17:00
  • Ubranie robocze i narzędzia do pracy
  • Możliwość pracy w soboty – w przypadku większego zapotrzebowania
  • Prace tynkarskie zewnętrzne i wewnętrzne
  • Wynagrodzenie wypłacane do 5-go dnia miesiąca za przepracowany miesiąc
  • Świadczenia obowiązujące w Niemczech

ZADANIA:

  • Tynkowanie wnętrz
  • Prace tynkarskie na zewnątrz z malowaniem
  • Kompozytowe systemy izolacji termicznej
  • Praca na rusztowaniach

WYMAGANIA:

  • Chęć, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Punktualność
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane
  • Minimum 1 rok doświadczenia jako tynkarz
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego – wymagana
  • Chęć nawiązania stałej współpracy

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 15.00

Lokalizacja

Niemcy, Europa Zachodnia, Zagranica